Beseda s policií

Listopadové dny s sebou přinášejí sychravé počasí a my se v naší škole již pravidelně v tomto období v rámci prevence rizikového chování setkáváme s Policií ČR.
Ve středu 11. listopadu naši školu navštívili Mgr. Alena Kacálková a pan Luboš Petera. Úvodem nás seznámili s náplní své práce. Žáci pozorně poslouchali a pak se zapojili do diskuze. Předvedli policistům, jak znají dopravní značky, a že se umějí orientovat v konkrétních dopravních situacích. Také se dozvěděli zajímavé informace o šikaně, kyberšikaně a záškoláctví. Společně si zopakovali důležitá telefonní čísla a povídali si o tom, jak se mají zachovat v případě požáru, dopravní nehody či záchrany života.
Na závěr měli policisté pro žáky připraveny drobné dárky v podobě omalovánek o správném chování a pexes s dopravními značkami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Školní rok 2015/2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.