„Jaro v plné parádě, všichni v dobré náladě…“

A dobrou náladu přinesli i žáci ZŠ Opočenská Dobruška seniorům do Domu s pečovatelskou službou v Dobrušce a do Klubu důchodců. Zde svým vystoupením vykouzlili úsměvy na tvářích babiček a dědečků. Představení zahájili básničkou o měsíci květnu, následovalo hudební a taneční pásmo, ve kterém se představily speciální třídy, a dramatický kroužek sehrál několik veselých pohádek. Umění hry na zobcovou flétnu a klávesy předvedli žáci hudebního kroužku a romskou kulturu jim svými písněmi a tancem čardášů přiblížili členové kroužku tanečního.
V závěru byla babičkám a dědečkům předána vlastnoručně vyrobená přáníčka. A stejně jako loni i děti byly odměněny za svoje vystoupení potleskem a sladkostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Užíváme si, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.