Sběr víček

V měsíci dubnu skončila spolupráce s Algo nadací, která již neorganizuje sběr víček. A proto jsme se rozhodli ve spolupráci se ZŠ Fr. Kupky v Dobrušce, pomoci sběrem víček osmileté Michalce Zahradníkové z Třebechovic pod Orebem.
Michalka od narození trpí neznámou nemocí, která připomíná dětskou mozkovou obrnu spojenou s centrální svalovou hypotonií. Tato nemoc má za následek celkové zhoršení hybnosti těla, které znemožňuje pohyb a naprosto znemožňuje samostatnou chůzi. Sběrem víček bychom chtěli Michalce pomoci k nákupu speciálních kompenzačních pomůcek a rehabilitaci, a tím jí umožnit zařazení do běžného dětského života.

http://michalka-dmo.webnode.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, Pomáháme, Učíme se, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.