Tvoříme a pomáháme Rebece

Na internetu jsme si přečetli výzvu města Opočna, které oslovilo všechny šikovné a tvořivé lidi a děti a zapojili jsme se do akce Rebečina Křídla. Jednalo se o pomoc dívce, jež se narodila s nemocí motýlích křídel. Je to vzácné vrozené a bohužel nevyléčitelné onemocnění kůže.
My jsme pro Rebeku vyrobili několik obrázků barevných motýlků, záložky do knížky, keramické zápichy a malé samolepící motýlky. Všechny výrobky jsme odnesli do opočenského informačního centra. Následně v Kodymově národním domě v Opočně proběhne prodejní akce, kde budou nejhezčí a nejhodnotnější výrobky vydraženy a získané peníze budou odeslány na konto „Rebečina křídla.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, Pomáháme, Učíme se, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.