Barevný den

Jaké barvy má jaro? Pokud se rozhlédneme po okolí, zjistíme, že nejvíce jarních kytiček kvete žlutě. Víte proč? Protože žlutá je barva sluníčka a milují ji včelky. A co zelená? To jsou listy na stromech a tráva, která začíná vykukovat zpod zbytků sněhu.
Proto jsme se rozhodli, že první jarní den přivítáme v barvách zelené a žluté. Všichni jsme se tedy oblékli do žlutých triček, zelených kalhot nebo sukní, a kdo neměl doma nic v těchto barvách, přišel alespoň ozdoben barevnou stužkou. Celá škola se hned rozsvítila a zažili jsme krásný jarní den.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.