Vánoční vystoupení

Obchody se pomalu začínají plnit a na ulici potkáváme lidi vzájemně si přející krásné prožití vánočních svátků. I naše škola se rozhodla, tak jako každoročně, přispět k této vánoční atmosféře návštěvou babiček a dědečků, kteří využívají sociálních služeb Pečovatelské služby v Dobrušce a kteří se ve volném čase scházejí v Klubu důchodců v Dobrušce.

Žáci si pod vedením pedagogických pracovníků připravili vystoupení plné básniček, pohádek, známých i neznámých písní a tanečků. V závěru se do vystoupení zapojili i senioři a společně s dětmi si zazpívali vánoční koledu Tichá noc. Pak už jen zbývalo předání vánočních přáníček a popřání spokojených svátků vánočních.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.