Volby do školské rady

Základní škola, Dobruška, Opočenská 115, okres Rychnov nad Kněžnou vyhlašuje volby zástupců zákonných zástupců žáků do Školské rady při Základní škole, Dobruška, Opočenská 115. Volby se budou konat dne 17. 06. a 18. 06. 2024 v budově školy. Návrhy na kandidáty podávejte na ředitelství školy nejpozději do 31. 05. 2024. Zákonní zástupci obdrží volební lístek před volbami – informace k volbám budou uvedeny na volebním lístku. Výsledky voleb budou uveřejněny na webových stránkách školy.

Volby z řad pedagogických pracovníků proběhnou v rámci pedagogické rady dne 25. 06. 2024.

Školskou radu Základní školy, Dobruška, Opočenská 115 tvoří 1 zástupce ze strany zřizovatele (Královéhradecký kraj), 1 zástupce ze strany zákonných zástupců a 1 zástupce ze strany pedagogických pracovníků.

Případné dotazy směřujte na členy volební komise: Mgr. Lenku Jonášovou, Mgr. Marcelu Smolovou a Janu Řehákovou.

Mgr. Andrea Stonjeková
ředitelka školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Školní rok 2023/2024. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.