Den ve vánoční ZOO

Královédvorská zoologická zahrada připravila pro návštěvníky tradiční vánoční nadílku v podobě výzdoby celého svého areálu. I naše škola se zapojila do této vánoční výzdoby. Vlastnoručně vyrobené ozdoby nám posloužily jako vstupenka do ZOO a následně jsme je použili k ozdobení dvou vánočních stromků u výběhu tygrů ussurijských.

Slavnostně ozdobená a nasvícená zahrada nám umožnila netradiční pohledy na zvířata. Vždyť komu se poštěstí vidět slony, tygry, žirafy,… v tomto zimním období. Nás však nejvíce zaujaly surikaty, které se nám předváděly spolu s pěti novými, hravými a neposednými přírůstky. V jejich pavilonu jsme strávili nejvíce času. Po prohlídce vánoční ZOO jsme se sešli v restauraci U Lemura, kde jsme se ohřáli a občerstvili.

Z výletu byly děti nadšené. Škoda jen, že nám chyběla sněhová nadílka. Tak snad příště!

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Užíváme si, Výletujeme, Školní rok 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.