Vystoupení v domě s pečovatelskou službou a v klubu důchodců

13. května jako každý rok v tento čas děti ze ZŠ Opočenská v Dobrušce zavítaly mezi babičky a dědečky do Domu s pečovatelskou službou a do Klubu důchodců v Dobrušce, aby potěšily jejich srdíčka svým vystoupením. Tentokrát bylo věnováno jaru a maminkám, které měly v neděli 11. května svátek. Hned v úvodu je jarně naladili žáci 4. třídy s pásmem básniček a poté jim na veselou notu zahráli žáci 1. speciální třídy. Zpěvem a tancem se představili žáci 2. speciální třídy a hrou na flétnu babičky potěšila žákyně 5. třídy. Nemalý úspěch sklidilo i divadelní vystoupení 3. třídy a tanec čardáš. Snaha našich dětí byla oceněna potleskem a úsměvy vděčných diváků na jejich tvářích. Rozloučily se s nimi společnou písní a vlastnoručně vyrobenými přáníčky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Užíváme si, Školní rok 2013/2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.