Den Země v ZŠ Opočenská

Na den 30. 4. 2014 jsme vyhlásili sběr odpadků, tedy Den Země. Již třetím rokem chodíme uklízet odpadky podél potoka do Pulic a okolí autobusové zastávky na nádraží. Letos bylo odpadků méně než v minulém roce a tak nás potěšilo, že jsou lidé čistotnější. Ale i tak jsme nasbírali devět pytlů. Odpad jsme na místě třídili na papír, plasty, kov a sklo. A jestli se ptáte na nález nejcennější, tak tím byla peněženka jednoho z žáků školy Fr. Kupky. Peněženku jsme odevzdali majiteli až do Pohoří. A co si přát do příštího roku? Aby všechny odpadky skončily na místě k tomu určeném, neboť naše město v současné době prochází velkými stavebními úpravami a tímto se stává den ode dne krásnější.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Učíme se, Školní rok 2013/2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.