SBÍREJ VÍČKA

Nadační fond ALGO byl zřízen s cílem pomáhat těm, kdo pomoc skutečně potřebují, kteří jsou bezbranní, nemocní a nemohou si proto pomoci sami. Od svého vzniku pomohl již sedmnácti potřebným.

Akci zorganizovala ZŠ Fr. Kupky v Dobrušce ve spolupráci se ZŠ Opočenskou v Dobrušce a postupně se připojily i další instituce a soukromé osoby. Poslední aktivitou byla akce: „ Sbírej víčka pro Petříčka.“ Celkem bylo nasbíráno přes sto šedesát tři kilogramů víček.

Rádi bychom v této činnosti pokračovali dále, a pomohli tím Michaele, další žákyni naší školy, která je odkázána na invalidní vozík a jen těžko by dosáhla na věci, jež se většině z  nás zdají být samozřejmé.

Sbíráme víčka od PET lahví a mléka. Jeden kilogram rovná se 3,- až 6,- Kč. Krabice na víčka najdete nejenom v naší škole, ale také v ostatních dobrušských školách a školkách. 

 Přidejte se k nám! Děkujeme!!!                                                                                                    

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Školní rok 2013/2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.