T-mobile běh na dobrušském stadionu

Naše škola se stala součástí největší běžecké akce v České republice a zapojila se do oslav Olympijského dne po celém světě, které slaví výročí založení Mezinárodního olympijského výboru.
Letos se slavil Olympijský den 22. 6. 2022.
Přihlásili jsme naši školu, uspořádali běh a od Českého olympijského výboru jsme dostali zdarma: startovní/cílovou pásku, tři funkční trička značky Alpine Pro pro pořadatele, startovní čísla v elektronické podobě, účastnický diplom s Edou a Olou, účastnickou medaili a výtvarné potřeby od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a tyčinku BOMBUS pro každého účastníka.
Pro nejrychlejšího žáka a žačku byli připravené také věcné ceny.
A tak jsme ve středu 22.6.2022 využili dobrušského stadionu…a všichni běželi…všichni doběhli…všichni zvítězili a nejlepší stáli i na bedně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Sportujeme, Školní rok 2021/2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.