Zdravotnická soutěž

Ve čtvrtek 09. 06. 2022 se uskutečnil 17. ročník krajské zdravotnické soutěže pro žáky speciálních základních škol Mladý zdravotník ČČK.
Soutěž, při které se všichni společně učí uplatňovat a prosazovat všech sedm principů červeného kříže: humanitu, nestrannost, neutralitu, nezávislost, dobrovolnost, jednotnost a světovost, byla pořádána Místní skupinou ČČK a Speciální základní školou Augustina Bartoše v Úpici.
Naši školu reprezentovaly dvě hlídky. Hlídka chlapců soutěžila ve složení Jozef Menšík, Jakub Menšík a Jan Doležal. Hlídka dívek byla zastoupena Caludií Puškovou, Vanesou Tancošovou a Simonou Danišovou.
Hlídky se umístily na 9. a 10. místě. Blahopřejeme!

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Užíváme si, Školní rok 2021/2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.