Hudebně divadelní festival speciálních škol v Náchodě

V pátek 24. května 2013 se v Městském divadle Dr. Josefa Čížka konal již 4. ročník Hudebně divadelního festivalu pro žáky speciálních škol regionu. Děti z devíti škol měly připravená soutěžní vystoupení divadelní, taneční i pěvecká. Festivalu se zúčastnily dokonce i děti ze speciální školy z polského Klodzka. My – děti z Dobrušky jsme vystupovaly s tanečkem na píseň od Míši Růžičkové „Hádej, hádej…“.

Stejně jako loni nás programem od začátku až do konce provázeli moderátoři David Novotný a muzikálová hvězda Míša Nosková. Všechny děti i jejich učitelé byli nadšeni atmosférou v divadle, kterou umocňovala světla reflektorů a blesky fotoaparátů.

Některá představení pobavila, jiná rozezpívala a roztleskala celé divadlo, některá na nás působila velmi emočně. A kdo ze známých celebrit se přijel ještě na děti podívat a zazpívat jim? Jan Bendig – účastník první řady pěvecké soutěže Česko-Slovensko hledá superstar. Potlesk a nadšení nebralo konce.

Celou akci pozorně sledovala porota, která se nakonec postarala o to, aby nikdo neodešel s prázdnou.

Všem dětem i pořadatelům patří velký dík za nádherný zážitek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Užíváme si, Školní rok 2012/2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.