Soutěž „ O nejkrásnějšího velikonočního zajíčka“ zná své vítěze

Na začátku letošního února ZŠ Opočenská, Dobruška vyhlásila soutěž pro praktické a speciální školy v rámci Královéhradeckého kraje „O nejkrásnějšího velikonočního zajíčka.“

Soutěže se zúčastnilo sedm škol našeho regionu. Výstavu velikonočních zajíčků si přišly prohlédnout všechny děti z místní MŠ. Tříčlenná odborná porota, složená z vedoucího odboru sociálních věcí města Dobrušky pana Mgr. Vladimíra Alexandra, místostarostky města Dobrušky paní Blanky Čiháčkové a Mgr. Dagmar Mackové, ředitelky školy, vybrala v každé kategorii tři nejkrásnější výrobky.

Všechny soutěžní příspěvky si můžete prohlédnout ve fotogalerii letošního školního roku. Všem zúčastněným děkujeme, vítězům blahopřejeme a zasíláme diplom a malou pozornost.

KATEGORIE A

1. místo:  kolektiv žáků 1.- 3.r.          ZŠ a PrŠ Rychnov nad Kněžnou
  2. místo:  Radek Pácha                        DD, ZŠ, ŠD, ŠJ Kostelec nad Orlicí
  3. místo:  Eliška Hrubešová                DD, ZŠ, ŠD, ŠJ Kostelec nad Orlicí

KATEGORIE B

1. místo:  Dominik Král                        ZŠ a PrŠ Rychnov nad Kněžnou
  2. místo:  kolektiv žákyň 6.- 9.r.         ZŠ a PrŠ Rychnov nad Kněžnou
  3. místo:  Jiří Kříž a Kevin Tancoš      ZŠ a PrŠ Rychnov nad Kněžnou

KATEGORIE MŠ

1. místo:   Marie Šarközyová               MŠ spec. Trutnov
  2. místo:  Emma Rozsévačová             MŠ spec. Trutnov
  3. místo:  Lukas Antonín                      MŠ spec. Trutnov

Mgr. Dagmar Macková, ředitelka školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Soutěžíme, Školní rok 2012/2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.