Škola v přírodě

Krásné dva dny 30.9.-1.10. si žáci užili díky projektu v rámci prevence patologických jevů od Kárlovéhradeckého kraje, od kterého jsme získali na tento projekt 21.700,- Kč. Projekt pod názvem „Naše heslo: Odmítáme drogy a násilí, chceme být zdraví a veselí“ se uskutečnil na chatě Astra v Dlouhých Rzech – žáci ve velice příjemném prostředí a krajině „prodělali“ několik přednášek, sportovali a vycházkovali na čerstvém vzduchu Orlických hor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Učíme se. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>