Škola v přírodě

Krásné dva dny 30.9.-1.10. si žáci užili díky projektu v rámci prevence patologických jevů od Kárlovéhradeckého kraje, od kterého jsme získali na tento projekt 21.700,- Kč. Projekt pod názvem „Naše heslo: Odmítáme drogy a násilí, chceme být zdraví a veselí“ se uskutečnil na chatě Astra v Dlouhých Rzech – žáci ve velice příjemném prostředí a krajině „prodělali“ několik přednášek, sportovali a vycházkovali na čerstvém vzduchu Orlických hor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Učíme se. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.