Opékali jsme buřty

První akce v tomto školním roce byla v pátek 7.9.2021. Dvě vyučovací hodiny se děti učily a byly soustředěné, hodné, protože měly přislíbeno opékání buřtů. Po velké přestávce se všichni žáci i pracovníci odebrali do areálu sokolovny, kde již nejstarší žáci s panem učitelem připravili oheň. Děti měly připravené buřty, chleba, pití. I když se k ohni vešlo pouze několik dětí, nebyla mezi nimi žádná netrpělivost. Ty, co zrovna neopékaly, si hrály různé pohybové hry, chlapci oblíbený fotbal. Nálada byla výborná a bylo zjevné, že děti do naší školy chodí rády. A to je největší odměnou pro pracovníky školy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Užíváme si. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.