VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ ZŠ OPOČENSKÁ V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

V pondělí 9. prosince zavítali žáci ZŠ Opočenská pod vedením svých paní učitelek do Domu s pečovatelskou službou v Dobrušce, aby zde přítomným seniorům zpříjemnili předvánoční čas.

Koledy, básničky, zpěv a rozesmáté tváře dětí navodily příjemnou atmosféru. Babičky měly možnost poslechnout si písně se zimní tématikou, nechyběla ani vánoční poezie a vystoupení tanečního a hudebního kroužku.

Řada přítomných se rázem ocitla ve svých vzpomínkách na krásně prožité vánoční chvíle se svými blízkými u vánočního stromku a zažívala společně s dětmi pěkný čas adventu.

V závěru vystoupení byly děti odměněny potleskem a sladkostmi jako poděkování za jejich snahu a žáci potom předali každému ze seniorů vlastnoručně vyrobené přáníčko a popřáli jim krásné Vánoce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2019/2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.