Škola hrou

Dne 24. října 2019 se starší žáci ZŠ Opočenská zúčastnili soutěže „ŠKOLA HROU“ v Opočně.
Cílem odborné školy bylo seznámit žáky hravou formou s učebními obory, které se zde vyučují.
Sestavili jsme dvě tříčlenná družstva, která si vyzkoušela například ozdobit tykvičku, vyzdobit dárkovou krabičku, v keramické dílně vytvořit krajinku, uplést housky, nazdobit chlebíčky, vyměnit svíčky u motoru, odmontovat a opět namontovat kolo u auta a další soutěžní úkoly.
Děti plnily zadané úkoly se zájmem a za svoji činnost sbíraly body. V celkovém pořadí se naše družstva umístila na velice pěkném pátém a jedenáctém místě ze šestnácti.
Ze soutěže plné pěkných dojmů si všichni odvezli drobné dárky a budou přemýšlet, jaký obor si případně zvolí pro své další studium.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Učíme se, Užíváme si, Výletujeme, Školní rok 2019/2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.