Výhra ve výtvarné soutěži

Žáci ZŠ Opočenská v Dobrušce jsou velmi kreativní, rádi malují a zúčastňují se různých výtvarných soutěží. O tom, že se jim práce daří, svědčí umístění na předních příčkách celorepublikových soutěží.
Jedním z velkých úspěchů je první místo Aleše Balogha ve výtvarné soutěži o cenu Františka Kupky vyhlášenou městem Opočno. Jejím tématem bylo připomenutí třiceti let od sametové revoluce. Soutěžící se zamýšleli nad pojmem svoboda a snažili se tento soubor výtvarně vyjádřit. Druhým velkým úspěchem bylo umístění téhož žáka v celorepublikové soutěži vyhlášené Policiím ČR a Týmem silniční bezpečnosti. Téma této soutěže bylo „Všichni jezdí připoutaní“ a Aleš nakreslil obrázek, jak cestuje se svým medvídkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2018/2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.