Poděkování maminkám

Nikdo si nezaslouží více lásky a pozornosti než ten, kdo nám ji dává od dětství. Svátek matek vyvolává snad v každém člověku vlnu dojetí a lásky a připomíná příjemné vzpomínky na dětství a také dává každému pocit, jak důležité je vážit si každého okamžiku se svou maminkou.
Žáci ZŠ Opočenská se vydali do Domu s pečovatelskou službou v Dobrušce, aby seniory potěšili krátkou přehlídkou toho, co nového se naučili. Zaznělo několik písní a básniček o jaru a k svátku maminek. Žáci hudebního kroužku rozezněli zobcovou flétnu a dále jsme mohli shlédnout pohádku „Jak šli bratři pro kládu“ a taneční představení „Křížem krážem Evropou“. Nechyběl ani čardáš a zpěv romské písně v podání tanečního kroužku.
Všichni účinkující byli odměněni úsměvem, potleskem a sladkou odměnou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2018/2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.