15. ročník krajské soutěže „ O nejzdařilejší dílenský výrobek“

Dne 24. dubna 2019 se žáci Alan a Valentýn Pokutovi ze ZŠ Opočenská zúčastnili Dílenské soutěže v Hradci Králové. Podle technického výkresu bylo úkolem pro Alana vyrobit ze dřeva lodičku a pro Valentýna krabičku. Práce jim šla pěkně od ruky. Hodnotitelská komise sledovala především přesnost při měření, povrchovou úpravu a celkový vzhled výrobku. Alan se s lodičkou umístil na pěkném druhém místě, Valentýn s krabičkou na čtvrtém místě. Za své výrobky byli odměněni Alan kufříkem na nářadí a Valentýn šroubovákem s možností výměny různých nástavců. Soutěž byla velice přínosná a rádi se příštího ročníku opět zúčastníme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Učíme se, Užíváme si, Výletujeme, Školní rok 2018/2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.