Škola hrou

Dne 18. října 2018 se žáci 8. a 9. ročníku ZŠ Opočenská zúčastnili soutěže „ŠKOLA HROU“ v Opočně.
Cílem Odborné školy bylo seznámit žáky hravou formou s učebními obory, které se zde vyučují.
Naše dvě tříčlenná družstva si vyzkoušela například uvázat květinu, vytvarovat obrázek v keramické dílně, uplést housky, nazdobit chlebíčky, vyměnit žárovku u blinkru, odmontovat a opět namontovat kolo u auta, nakrmit fiktivní telátko a další soutěžní úkoly.
Za svoji činnost děti sbíraly body.
Veronika, Alan a Pepa získali celkem 181 bodů a tím se umístili na krásném 1. místě.
Ze soutěže plné pěkných dojmů si odvezli hodnotné ceny a dobrý dort, na kterém si všichni společně pochutnali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2018/2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.