Vánoční prodejní výstavy

Stejně jako každý rok, v čase předvánočním, se konaly námi dlouho připravované a očekávané vánoční trhy. O víkendu 3. a 4. prosince probíhaly v areálu Střední školy v Opočně a v neděli 11. prosince v prostorách školní jídelny ZŠ Fr. Kupky v Dobrušce.

Naše škola měla na obou prodejních výstavách také svůj stánek, ve kterém se prodávaly výrobky žáků keramického a rukodělného kroužku. Návštěvníci si u nás mohli koupit zboží všeho druhu. Od keramických andělů, ryb, srdíček, hvězdiček až po velmi pěkné šité stromy a perníkové zápichy do květináče.

Účast návštěvníků byla hojná a trhy se vydařily. Výtěžek z těchto akcí bude použit na různé aktivity, které pořádá škola pro naše děti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Užíváme si, Volný čas, Školní rok 2016/2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.