„Elegance bez bariér“ pomáhala našemu žákovi

Ve čtvrtek 24. 11. večer se většina zaměstnanců ZŠ Opočenská v Dobrušce zúčastnila charitativní přehlídky pořádané v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou „Elegance bez bariér“. V roli modelek a modelů se představili nejen známé tváře modelek a „missek“, ale netradičně i vozíčkáři.

Cílem této charitativní módní přehlídky bylo získat finanční prostředky pro našeho žáka Petra Preclíka, který se narodil předčasně a přes veškerou lékařskou péči, přišel o zrak. Navíc má dětskou mozkovou obrnu, kvůli infekci přišel o část dolní končetiny a trpí řadou potravinových alergií.

Výdělek této charitativní akce byl 140 000,- Kč a i my jsme rádi, že jsme mohli tímto způsobem přispět k výše uvedené částce a pomoci tak mamince, která se o svého syna stará sama. Má náš obrovský obdiv a sympatie!

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Volný čas, Školní rok 2016/2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.