Vystoupení v domě s pečovatelskou službou

Ani jsme se nenadáli a je tu opět vánoční čas. Čas plný kouzelných světýlek, vánočních vůní a tradic. Jednou z nich je pro nás, již po několik let, vánoční vystoupení v Domě s pečovatelskou službou v Dobrušce. Žáci ZŠ Opočenská si pro seniory připravili krátkou přehlídku toho, co se od září ve škole naučili. Zaznělo několik vánočních písní, pár zimních básniček, hra na zobcovou flétnu a vystoupení dramatického kroužku.

Doufáme, že jsme seniorům v tomto předvánočním shonu zpříjemnili dopoledne a přejeme nejen jim, ale i všem čtenářům, krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví v novém roce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Užíváme si, Školní rok 2016/2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.