Voda a les v Klopotovském údolí

Dne 3. června proběhl v naší škole projektový den nazvaný „Voda a les v Klopotovském údolí.“ Celý den se odehrával v údolí u Nového Města nad Metují. Byl zahájen fanfárami, které se vždy troubí na začátku honu. Vlastně celý den probíhal jako bychom byli účastníky lovecké akce. Děti se dozvěděly prostřednictvím Ing. Berana podrobnosti ze života zvířat, která v Klopotovském údolí žijí. Živou zvěř pak měly možnost vidět v obůrce, která se nachází podél cesty. Den byl doplněn hrami na obratnost, postřeh a vytrvalost. Po dobře opečených párcích a buřtech nad ohněm, dostaly děti za úkol rozpoznávat fanfáry. To se jim dařilo, a za odměnu dostaly balónky, bonbóny a tatranky. Den s lesními pedagogy z LČR Hradec Králové byl dalším v pořadí z nevšedních dnů, který měly možnost děti prožít v krásné přírodě a dozvědět se něco nového ohledně života zvěře a vodních živočichů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Učíme se, Užíváme si, Výletujeme, Školní rok 2015/2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.