Sběr víček

I v letošním školním roce, ve spolupráci se ZŠ Fr. Kupky v Dobrušce, pokračujeme ve sběru víček pro Michalku Zahradníkovou z Třebechovic pod Orebem, jež trpí od narození neznámou nemocí připomínající dětskou mozkovou obrnu spojenou s centrální svalovou hypotonií. Děkujeme všem, kteří se do akce již zapojili a přispěli tím na nákup kompenzačních pomůcek pro Mišičku.
Pokud byste i vy měli nepotřebná plastová víčka, můžete je donést na sběrná místa, kterými jsou ZŠ Fr. Kupky, obě budovy MŠ, Dům dětí a mládeže a ZŠ v Opočenské ulici.
Sbírají se víčka od Pet lahví, mlék, zákysů, ale také od kávy či aviváží a tekutých pracích prášků. 1kg plastových víček = 6 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Školní rok 2015/2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.