Festival národů v Hradci Králové

 Osm žáků ZŠ v Opočenské ulici, jako jediní zástupci škol Královéhradeckého kraje, vystoupilo 31. května 2014 na Festivalu národů, který realizovala Komise pro lidská práva Rady Královéhradeckého kraje.

Na pátém ročníku prezentace kulturních tradic národností žijících na území Královéhradeckého kraje děti zatančily čardáš a kategorii zpěvu prezentovala Hedvika Pokutová, žákyně sedmého ročníku naší školy.

Kromě pěkného vystoupení se účinkující seznámili a občerstvili ochutnávkami národních jídel, jež připravili zástupci různých národností z našeho regionu.

Děkuji dětem i pedagogům, kteří nelitovali volné soboty a prezentace se zúčastnili.

Fotografie v galerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Užíváme si, Volný čas, Školní rok 2013/2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.