Masopustní rej v ZŠ Opočenská

Maškary k nám přišly, hej!
Začal masopustní rej.
Haló, pane karnevale, račte dále, račte dále…
Všichni nás zvou, hej, hej, hej, na maškarní rej!

A tak jsme pozvání přijali a v úterý 25. února jsme všichni vyrazili do školy v netradičním oblečení. Karneval začal jako vždy přehlídkou masek. V rytmu hudby se vlnili vodníci, čerti, černokněžníci, kuchařka, zahradníci, zedníci, kočičky, vojáci a ještě spousta dalších masek.
K zábavě přispěli i nejstarší žáci školy, kteří připravili pro zúčastněné různé soutěže. Masky si mohly poměřit své síly, zjistit své dovednosti a schopnosti, svou šikovnost a trpělivost. A pak už se jenom ozvalo: „Všichni na parket, prosím!“ a začala maškarní diskotéka.…

Na konci masopustní veselice
vyhládlo nám převelice,
tak jsme slupli hned
koblížek sladký jako med.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Soutěžíme, Učíme se, Užíváme si, Školní rok 2019/2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.