Všechny masky, pojďte dál! Začíná náš karneval!

„To je škola?

Kde jsou děti?

Dnes tu žádné nejsou, paní…

Dnes máme den plný hraní…

Pojďte se k nám podívat, budete se usmívat J.“

V úterý 5. března ožila naše škola karnevalovým veselím. Paní učitelky zorganizovaly maškarní rej, na který se dostavili vodník s paní vodníkovou, pan doktor Anděl, králíček s kocourkem, pár kostlivců, policista, dýně, duhová rebelka, neandrtálec, indián, upírka, kuchař, bílá paní a dokonce nás navštívil i Chosé Armando až z dalekého Mexika. Sešla se zde doopravdy velká spousta nádherných masek.

Všichni tančili, hráli různé hry, soutěžili a užívali si přítomnosti jeden druhého. Největší úspěch měla pěvecká soutěž, které se zúčastnily téměř všechny masky. A protože k masopustu patří nejenom masky, ale i laskominy, všichni zúčastnění byli odměněni sladkou koblihou. Děti prožily karnevalový den aktivně, odcházely domů plny dojmů a zážitků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Užíváme si, Školní rok 2018/2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.