IX. ročník Hudebně divadelního festivalu speciálních škol v Náchodě

Tak jako každoročně naše škola obdržela pozvánku Praktické školy, Základní školy a Mateřské školy Josefa Zemana v Náchodě a v pátek 18. května 2018 se zúčastnila Hudebně divadelního festivalu speciálních škol v Divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

V letošním IX. ročníku s tématem „AUSTRÁLIE“ vystupovalo 12 speciálních škol, včetně zahraničních. Doprovodný program pro soutěžící protentokrát zajistil Bořek Slezáček, Jitka Asterová a zpěváci z muzikálu Mamma Mia. Žáci ze ZŠ Opočenská, Dobruška, si pro diváky i odbornou porotu připravili tanec Xanadu od australské zpěvačky Olivie Newton John. Kromě tance se zde i zpívalo a hrálo. Všechny zúčastněné školy si kromě potlesku a příjemných zážitků z Náchoda odvážely diplom a spoustu dárečků.

Děkujeme pořádající škole za možnost předvést svůj um a vystoupit na prknech, která znamenají svět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Užíváme si, Výletujeme, Školní rok 2017/2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.