POMOZTE NÁM POMÁHAT

Ve čtvrtek 2. června 2016 se konal 14. ročník krajské soutěže „MLADÝ ZDRAVOTNÍK ČČK“ o putovní pohár KÚ KHK. Tuto soutěž každoročně pořádá Místní skupina ČČK v Úpici a Speciální základní škola Augustina Bartoše v Úpici a je určena pro žáky základních škol praktických i speciálních. I žáci ZŠ Opočenská v Dobrušce přijali pozvání k účasti a společně s ostatními se zde učili uplatňovat a prosazovat všech sedm principů červeného kříže: humanitu, nestrannost, neutralitu, nezávislost, dobrovolnost, jednotnost a světovost.

Naše hlídka prokázala výborné znalosti a praktické schopnosti, a stejně tak jako v okresním kole, zvítězila a získala putovní pohár.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.