Beránek

Dne 13. května 2016 jsme se vydali na výlet do Ameriky. Vlastně, do Náchoda. Konal se zde totiž již VII. ročník Hudebně-divadelního festivalu pro žáky speciálních škol regionu s mezinárodní účastí. Každý rok je tento festival věnován jednomu kontinentu.

Letos to byla Amerika, která byla reprezentována samotným americkým velvyslancem. Díky účinkujícím jsme zažili zlatou horečku, country zábavu, gangsterskou show a dokonce jsme se setkali i s tučňáky.

I žáci ze ZŠ Opočenská v Dobrušce přispěli svou troškou do mlýna a připomněli přítomným americký svátek Halloween. Všichni jsme strávili příjemné dopoledne, které bylo zakončeno vystoupením Kamila Emanuela Gotta a návštěvou cukrárny, kde jsme si pochutnali na českém zmrzlinovém poháru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Užíváme si, Školní rok 2015/2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.