VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ ZŠ OPOČENSKÁ V DOMĚ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

Řekneme-li Vánoce, pojí se nám toto kouzlené slůvko se slavnostním rozsvícením vánočního stromku, zpíváním koled a vánočními tradicemi. Jednou z nich se pro naši školu stalo vánoční vystoupení v Domě s pečovatelskou službou v Dobrušce. Tomuto vystoupení předcházelo několikatýdenní nacvičování, které jsme poté zúročili v úterý 15. prosince. Babičky a dědečkové měli možnost shlédnout pohádku O třech medvědech a zlé babce a scénku Hepčí, poslechli si několik vánočních koled, a nechyběla ani trocha vánoční poezie v podání nejmladších děti naší školy.

V závěru vystoupení byly děti odměněny potleskem a sladkostmi a senioři zase přáníčky, které pro ně děti vlastnoručně vyrobily.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Novinky, Pomáháme, Volný čas, Školní rok 2015/2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.