Den učitelů

U příležitosti Dne učitelů navštívili Dobrušku ve dnech 27.3. – 30.3.2008 recipročně ředitelé polských škol včetně zástupců odboru školství města Płock. Na organizaci partnerského pobytu se podíleli ředitelé dobrušských škol za výrazné pomoci paní Ing. Jany Poláčkové, vedoucí Odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy. Celou akci finančně zaštítil Nadační fond na podporu bezpečnosti a volnočasových aktivit na území Města Dobrušky, který naší škole věnoval finanční dar ve výši 10.000,- Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co všechno děláme, Spolupracujeme se zahraničím. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>