Kurz keramiky – pokračujeme :-)

Keramika

Náš spolek pořádá keramické kurzy. Další kurz keramiky začíná 10.10.2017, bude vždy v úterý od 17,00 do 19,00 hodin.

Pod vedením lektorky Dany Sychrovské.

Jedna lekce stojí 100,- Kč, šestá lekce je zdarma (celkem 500,- Kč). Cena zahrnuje příspěvek na materiál – keramickou hlínu, glazury a barvy, spotřebu elektrické energie při vytápění prostor dílny a vypalování výrobků.

Přihlášky telefonicky u lektorky (739 097 655) nebo e-mailem na zsopocenska@dkanet.cz. Nebo na místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zájmové kroužky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>